MINECRAFT SERVER HOSTING

Hosted servers: 1582
Online players: 12
Power used: 15.5%
Network traffic: 30.05 Mbit/s
Tutorial zone
Pokud si nevíte s něčím rady, zde v levém menu najdete návody na nejčastější problémy týkající se nastavení serveru. Všechny návody dopodrobna popisují problém krok za krokem včetně obrázků. Není v silách naší technické podpory, aby Vám radila krok po kroku, jak nastavit určité věci na serveru, proto jsme pro Vás vytvořili tuto sekci, kde budeme postupně přidávat další a další návody. Naše technická podpora poskytuje pomoc s nastavením samotného Minecraft serveru pouze v případě cenového plánu Business, kde je tento typ podpory v zahrnut v ceně.


Co je to Minecraft CLOUD hosting ?


Všechny námi hostované Minecraft servery běží v prostředí MultiMine CLOUD, to znamená, že samotný Minecraft server neběží společně s několika dalšimi servery na jednom stroji, ale každý server běží ve své vlastní oddělené CLOUD instanci, což přináší nejvyšší možné zabezpečení Vašeho serveru, zároveň má každý server garantované a pevně přiřazené zdroje a tím pádem nemůže dojít k situaci, kdy by jeden zákaznický server přetížil procesor a zpomalil tak chod všech ostatních serverů, což je častokrát důvod, proč na běžném minecraft hostingu má Vás server nízké TPS.

Hosting a jeho ceny


Díky téměř 100% automatizaci našeho hostingu jsme schopni našim zákazníkům poskytnout nejnižší možné ceny hostingu, přitom výkon našich CLOUD serverů je vyšší v porovnání s konkurencí, která častokrát využívá nevhodných procesorů (Xeon E5) k hostování Minecraft serverů, aby tak snížili své náklady, u nás však máte jistotu, že Váš server poběží na procesorech typu i7 (v současné době MultiMine CLOUD využívá procesory i7-3930K přetaktované na 3.8 GHz), což je jeden z nejvhodnějších CPU na hostování Minecraft serveru díky vysokému výkonu na jedno jádro.

Jaký cenový plán zvolit ?


Pokud si nevíte rady s výběrem cenového plánu, je důležité si uvědomit, pro kolik hráčů server chcete, ikdyž jsou u všech cenových plánů sloty neomezené, může se stát, že při větším množství hráčů na Vašem serveru dojde RAM pamět, ve které je načteno standardně 10x10 chunků mapy kolem každého připojeného hráče. Čím více hráčů, tím více dat o mapě musí server uchovávat, pokud plánujete provozovat velký server, cenové plány Ultra a Business jsou ty právé, pokud si chcete jen občasně zahrát s kamarády, vystačíte s cenovým plánem Standart, pokud chcete se serverem jen experimentovat a vyzkoušet co všechno umí před tím, než se pustíte do budování velkého serveru vystačíte si s plánem Starter.